Şişli Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Şişli Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Şişli Genelinde Geniş Bir Su Tesisatçı

7/24 Hizmetinizdeyiz

Su tesisat ve ısıtma şirketimiz, 24 saat sıhhi tesisat hizmetleri sunarak Şişli genelinde geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur. Firmamız, sadece tüm ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi karşılamakla kalmayıp, sizler için Şişli’de 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Aşağıda sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve belirli bir teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tesisat Hizmetleri

  • Tesisat Hizmetleri: Hortum tesisatı, kalorifer tesisatı, şofben tesisatı, musluk montajı, çöp atma sistemi montajı vb.
  • Tesisat Onarım Hizmetleri: Boru onarımları, bulaşık makinesi onarımları, ısı pompası onarımları, kazan onarımları, tuvalet onarımları vb.
  • Tesisat Değiştirme Hizmetleri: Tahliye değişimi, çamaşır makinesi değişimi, klima ünitesi değişimi, radyatör değişimi vb.
  • Sıhhi Tesisat Sabitleme Hizmetleri: Musluk sabitleme, vana sabitleme, merkezi ısıtma sabitleme, gaz ocağı sabitleme, duş başlığı sabitleme vb.

Sıhhi Tesisat Sektöründe Güvenilir İsim

Sıhhi tesisat sektöründe popüler bir isim olarak işimizi çok ciddiye alıyoruz. Bu, diğer birçok su tesisat hizmetine kıyasla eşsiz kalitemize dönüşmüştür. Müşteri tabanımız sürekli genişlemekte olup, hizmetlerimizin değerini gördüklerinde, gelecekte bize geri dönmeye devam ederler.

Şişli Su Kaçağı Bulma

Şişli Su Kaçağı Bulma olarak, su tesisatlarında kırılma ya da patlama sonucu meydana gelen su kaçaklarını tespit ediyoruz. Su kaçağı bulma işlemi, seramik ya da beton altında su tesisatının gözükmemesi nedeniyle uzmanlık ve cihaz gerektiren bir işlemdir. Firmamız, kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Cihazlı Su Kaçağı Bulma ve Sızıntı Tespiti

Su kaçağı bulma servisi olarak, su tesisatlarında kırılma ya da patlama sonucu meydana gelen su kaçağı bulma işlemini en zahmetsiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız, kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti yaparak bu sorunu çözüyor.

Tıkanan Pissu Hattı Açımı

Lavabo, klozet gibi tıkanıklıklarda acil servisimiz hizmetinizdedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo açma, atık ve pis su borusu, kanal açma ve görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Özel cihazlarımız ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz.

Tesisat Tamir ve Onarım Hizmetleri

Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri ve montajı, pis su gideri açma, görüntülü ve kırmadan gider açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Su Kaçak Tespiti Şişli

Su kaçak tespiti, akustik dinleme cihazı ve kameralı su kaçağı tespiti ile yapılmaktadır. Suyun aktığı bölge tespit edilerek, onarım için gereken minimum seramik kırılarak patlayan su borusu tamir edilmektedir.

Su kaçakları, eski binalarda olduğu gibi yeni binalarda da tesisat hataları veya malzeme üretim hatalarından kaynaklanabilmektedir. Firmamız, bu tür sorunları uzman ekiplerimiz ve günümüz teknolojisini kullanarak evinize zarar vermeden noktasal tespit yöntemleri ile çözmektedir.

Su Kaçağı Sorunları ve Çözümleri

Genel olarak alt komşunuza su akıntısı olduğu şikayeti ile ortaya çıkan su kaçağı sorunları, evde rutubetlenme veya su faturasının artması gibi problemlere yol açabilir. Zemin altında su borusunun patlaması veya su gider hatlarının tıkanması sonucu oluşabilir. Su kaçağı olması durumunda, müdahale edilmesi çok önemlidir. Özellikle eski binalarda bu işlemler eskiden birçok yerin kırılıp dökülmesi ile yapılırdı. Ancak günümüz teknolojisi sayesinde bu işlem artık çok daha kolay hale getirilmiştir. Firmamız, alanında son derece uzman olan su kaçağı tespiti uzmanları ile hizmet vermektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şişli Su Tesisatçısı olarak her yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Başarımızın arkasında yatan sebepler arasında tecrübeli su tesisat ustası kadromuz, kullandığımız kaliteli malzemeler ve dürüst çalışma prensibimiz bulunmaktadır. Firmamız, bütün işlemlerin yapılması esnasında son teknolojiyi kullanarak sorunları hızlı bir şekilde gidermekte, kırma, sökme gibi ilave maliyet getiren işlemleri yapmamaktadır.

İletişim

Her türlü tesisat işlemleriniz için bize ulaşabilir ve kaliteli hizmetin farkını yaşayabilirsiniz. Tesisat işlemlerinde binanızın herhangi bir zarara uğramaması ve size ilave bir maliyet yükü oluşturmaması için son teknolojiyi kullanıyoruz. Yapacağımız her türlü işlem ve garanti için yazılı belgeler ile çalışarak mağduriyet yaşanmasının önüne geçmekteyiz.

Telefon Numaramız:

Şişli Su Tesisatçısı olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Shopping Cart